صفحه اصلیایستگاه آگهی ثبت آگهیثبت لینکدرج بنرفروشگاهپیگیری سفارشاخبار،مقالهورود فروشندهورود بازاریابتماس با مادرباره ما

 

دوره آموزش عالی مدیریت تجاری (MBA-DBA) 4951

دوره آموزش عالی مدیریت تجاری (MBA-DBA)

دوره آموزش عالی مدیریت تجاری (MBA-DBA)


مؤسسات آموزشی، آموزشگاه‌ها، شرکت‌های خصوصی و دولتی


دیگر برای ارائه گواهینامه‌های بین المللی واقعاً معتبر، مشگلی نیست!!!!!


پس از سالها تلاش، پژوهش و تربیت نیروی متخصص در حوزه‌های آکادمیک، مدیریت (Mba-Dba)، برنامه نویسی، هوش مصنوعی، الکترونیک و... شرکت راهکار هوشمند ایرانیان موفق به کسب نمایندگی مستقیم از آکادمی Oxford انگلیس و آکادمی Equal استرالیا و ICS اروپا گردید بر اساس همین اخذ نمایندگی شرکت راهکار هوشمند ایرانیان صلاحیت صدور گواهی بین المللی را برای مؤسسات آموزشی، آموزشگاه‌ها و شرکتهای خصوصی و دولتی پس از تأیید سیلابس دوره آموزشی را دارد.


تمامی این مدارک در کشورهای اروپا و آمریکا و آسیا و اقیانوسیه معتبر بوده و در تمام نقاط جهان قابل استعلام و مورد تأیید می‌باشد.


در ایران نیز علاوه بر معتبر بودن مدارک، قابلیت استعلام نیز وجود دارد.


اولین و تنها نمایندگی رسمی دانشگاه‌های معتبر اروپا و آمریکا، اقدام به صدور مدارک معتبر، قابل پیگیری و قابل ترجمه می‌نماید. مؤسسات و آموزشگاه‌ها و شرکتهای خصوصی و دولتی که مایل به دریافت مدارک معتبر برای دانشجویان و کاراموزان خود هستند، می‌توانند جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرند.


02144250641


09212654725


infogcir.ir@gmail.com 

  بازديد: 622
  تاریخ ثبت آگهی: 1396/5/31    تاریخ به روز رسانی آگهی: 1396/5/31    تاریخ انتقضاء آگهی: 1396/12/3


کلمات کلیدی: آموزش عالی مدیریت تجاری (MBA ، DBA) ، مدیریت (Mba ، Dba) ، برنامه نویسی ، هوش مصنوعی ، الکترونیک ، (Mba ، Dba) ، مدیریت تجاری

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نما

ارتباط با آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا تلفن
متن
 

متن تصویر مقابل

 

 

 

 

سایر آگهی های این گروه

درج آگهي تبليغاتي يکساله به مدت محدود  ...

توليد باكيفيت ايراني نيازي به حمايت ندارد ! ، توليد ملي ، حم ...